menu

„Moja wojenna wigilia, moje wojenne święta…” – wojenne wspomnienia i koncert kolęd

„Moja wojenna wigilia, moje wojenne święta…” – wojenne wspomnienia i koncert kolęd

28 grudnia 2012
18:00
Muzeum Dulag 121

Muzeum Dulag 121 zaprasza na niezwykły wieczór wspomnieniowy. Spotykajmy się w ostatni piątek 2012 roku, 28 grudnia 2012 roku o godzinie 18.00.

Zachęcamy związanych z Muzeum kombatantów, byłych więźniów obozu Dulag 121 oraz wszystkich, którzy pamiętają okupacyjne święta i zechcą się podzielić swymi przeżyciami, aby wzięli udział w spotkaniu. Zapraszamy też serdecznie wszystkich tych, którzy czasy wojny znają tylko z podręczników, a ciekawi są opowieści świadków historii.

Podczas świątecznego wieczoru wspomnień nie zabraknie również kolędowania. Naszym gościem będzie „Chór Kameralny Dziennikarzy Warszawskich” prowadzony przez panią Elżbietę Wieteskę – Czechowicz, który wystąpi z koncertem „Polskie kolędy i pastorałki”. Śpiewać kolędy będziemy razem ze znanymi dziennikarzami telewizyjnymi i prasowymi: Wandą Jelankiewicz, Ewą Urbańską, Andrzejem Bajorkiem, Krzysztofem Gołębiowskim, Stefanem Kudełką, Maciejem Piotrowskim i Hubertem Zawrzykrajem.

Bardzo serdecznie zapraszamy na to spotkanie bożonarodzeniowe wszystkich tych, którzy związali się już z Muzeum Dulag 121 i tych, którzy chcą stać się jego częstymi bywalcami.

Skip to content