menu

Wspólne wykonywanie ozdób choinkowych!

Wspólne wykonywanie ozdób choinkowych!

18 grudnia 2012
15:00
Muzeum Dulag 121

Zapraszamy dzieci – nie tylko uczestniczące w zajęciach Klubu Bardzo Młodego Historyka – na wspólne wykonywanie ozdób choinkowych. Będziemy tworzyć bombki historyczne techniką decoupage.

Jest to świetna okazja do wykonania niepowtarzanych i pięknych ozdób choinkowych, które później zawisną w domu na świątecznej choince. Aby bombki były jeszcze ciekawsze można przygotować wcześniej potrzebne materiały i przynieść je na spotkanie. Mogą to być fotografie, mapy, cytaty lub też nasze życzenia dla bliskich (koniecznie wydrukowane na cienkim papierze). Będzie można również skorzystać z materiałów przygotowanych przez pracowników Muzeum.

Wśród wykonanych już wspólnie bombek znalazły się m. in. bombka z królową Jadwigą Andegaweńską, bombka z królem Janem III Sobieskim, bombka przedstawiająca znane zabytki Polski. Praca nad historycznymi bombkami to także okazja do rozmów na różne historyczne tematy, podczas których wiele się można dowiedzieć podczas miłej wspólnej zabawy.

Terminy spotkań:

• 18.12. (wtorek), godz. 15 – 17 podczas spotkania Klubu Bardzo Młodego Historyka;
• 20.12. (czwarte), godz. 17 – 19;

Jeśli nasza propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem, zorganizujemy więcej spotkań w inne dni tygodnia. Zapraszamy!

<foto;396;c>

<foto;397;c>

<foto;398;c>

<foto;399;c>

Skip to content