menu

Wieczór kolęd w Muzeum Dulag 121

Wieczór kolęd w Muzeum Dulag 121

29 grudnia 2013
15:00
Muzeum Dulag 121

Muzeum Dulag 121 serdecznie zaprasza na wspólne kolędowanie, które odbędzie się w siedzibie Muzeum przy ul. 3 maja 8a w Pruszkowie w niedzielę, 29 grudnia o godz. 15.

Bardzo miło będzie nam gościć w Muzeum Dulag 121 wszystkie osoby związane z jego działalnością –świadków historii, byłych więźniów, którzy w 1944 roku przeszli przez obóz przejściowy Dulag 121 w Pruszkowie i zdecydowali się podzielić z nami opowieścią o swoich losach, kombatantów oraz tych wszystkich, którzy wspierają nas w naszych działaniach muzealnych. Zapraszamy również osoby, które chciałyby w ten dzień odwiedzić Muzeum, wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu Zespołu Fidelis i wziąć udział we wspólnym śpiewaniu kolęd.

Podczas spotkania ze świątecznym repertuarem wystąpi Zespół Wokalny Fidelis. Zespół Wokalny Fidelis powstał w 2009 roku z inicjatywy zawodowych muzyków oraz muzyków-pasjonatów. W repertuarze zespołu znajdują się zarówno utwory muzyki klasycznej, współczesnej, ludowej i rozrywkowej. W skład zespołu wchodzą: Katarzyna Haber (sopran), Paulina Szelerska (mezzosopran),
Katarzyna Tomasik (alt), Piotr Borek (tenor), Michał Haber (baryton), Mirosław Laskowski (akordeonista – akompaniator).

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Plakat

Skip to content