menu

III śniadanie w Parku Kościuszki

III śniadanie w Parku Kościuszki

27 czerwca 2015
10:00
Park Sokoła
Muzeum Dulag 121 wraz z innymi instytucjami i organizacjami pozarządowymi zaprasza na ostatnie przed wakacjami Śniadanie w Parku Kościuszki. 27 czerwca w godzinach 10-15.

Tego dnia nie zabraknie inspiracji dla mamy i taty, warsztatów, konkursów czy animacji. Będzie można wymieniać się swoimi książkami w specjalnie przygotowanej „Plenerowej czytelni”. Dlatego zachęcamy wszystkich do zabrania z domu nie tylko ulubionych śniadaniowych przysmaków, ale i książek na wymianę.

Najbliższe śniadanie będzie okazją do poznawania historii Pruszkowa oraz odszukiwania wspomnień o jego mieszkańcach. Przeprowadzimy gry historyczne, np. XVII – wieczną grę „Krokiet”, rodzinne warsztaty robienia drzew genealogicznych oraz będziemy wykonywać stylizowane fotografie rodzinne inspirowane starymi portretami. Będziemy mieli szansę spotkać się z autorami spacerów po Pruszkowie, którzy przygotowali trasy historyczne na potrzeby projektu „Poznaj Pruszków”.

Szczególnie zapraszamy wszystkich, którzy szukają inspiracji do działania na rzecz lokalnej społeczności na spotkanie z organizatorami Śniadań i zaproszonymi gośćmi o godzinie 12:00 w namiocie organizatorów.

Skip to content