menu

Podkowiański Festiwal Historycznych Gier Planszowych

Podkowiański Festiwal Historycznych Gier Planszowych

W dniu Festiwalu będą na Was czekać stoliki z historycznymi grami planszowymi i karcianymi, które obsługiwać będą nasi przeszkoleni wolontariusze. Wśród historycznych gier planszowych znajdą się m.iną: „111”, „303″, „Kolejka”, „Reglamentacja”, „Pamięć ’39”, „Znaj Znak” oraz „Znaj Znak” Monte Cassino, „Polak Mały”.

Dodatkowo podczas festiwalu będzie można obejrzeć tematyczne wystawy: „Od wojny do zwycięstwa 1939–1989” przygotowaną przez Instytut Pamięci Narodowej oraz „Schyłek Peerelu. Lata 80. w zdjęciach z agencji FORUM” z Domu Spotkań z Historią.

Do udziału w Festiwalu organizatorzy zapraszają zarówno reprezentacje szkół (podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne) jak również wszystkich zainteresowanych bez ograniczenia wieku. Udział w festiwalu jest darmowy, a dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Osoby pragnące wziąć udział Festiwalu, są proszone o przesłanie krótkiej wiadomości z imieniem, nazwiskiem i informacją o wybranej grze na adres: pawel.wloczewski@wiewiory.edu.pl. W przypadku dużej liczby chętnych do gry zawodników decydować będzie kolejność mailowych zgłoszeń.

Skip to content