menu

Zapisy do Klubu Bardzo Młodego Historyka do końca września 2016 r.

Zapisy do Klubu Bardzo Młodego Historyka do końca września 2016 r.

W trakcie spotkań poprzez animacje, zabawę, warsztaty plastyczne i inne aktywne formy nauki uczestnicy będą poznawać historię lokalną, Polski i świata. Dodatkowo korzystać będziemy m.in. z prezentacji multimedialnych, gier o tematyce historycznej, fragmentów filmów. Całą zgromadzoną na spotkaniach wiedzę każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić dzięki quizom i konkursom. Podczas spotkań Klubu nie zabraknie pasjonujących tematów, wciągających opowieści i ciekawostek historycznych.

Spotkania Klubu nie są dodatkowymi lekcjami ani żadną formą korepetycji, dlatego formuła zajęć odbiega od typowych lekcji szkolnych. Zajęcia Klubu maja być okazją do dobrowolnych spotkań dla wszystkich młodych pasjonatów przeszłości. Chcielibyśmy, aby spotkania Klubu zachęciły do pogłębiania pasji historycznej i zdobywania wiedzy.
W celu dostosowania jak najdogodniejszego terminu spotkań klubowych do czasu rodziców i ich podopiecznych, prosimy uprzejmie o zaproponowanie dnia i godziny, w których mogliby uczęszczać wszyscy zainteresowani. Zajęcia są bezpłatne. Zapisy oraz więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (22) 758 86 63 oraz przez edukacja@dulag121.pl.

Zapraszamy

Skip to content