menu

Rodzinne Kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca „Polski Łan”

Rodzinne Kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca „Polski Łan”

28 grudnia 2017
18:00
Młodzieżowy Dom Kultury "Pałacyk" ul. T. Kościuszki 41, Pruszków

Muzeum Dulag 121 i Młodzieżowy Dom Kultury „Pałacyk” zapraszają Państwa na koncert oraz wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Na scenie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „POLSKI ŁAN”.  Kolędowanie odbędzie się 28 grudnia o godz. 18 na scenie Młodzieżowego Domu Kultury.

 28 grudnia, w czwartek, o godz. 18 zapraszamy wszystkich Państwa do Młodzieżowego Domu Kultury „Pałacyk” (ul. Tadeusza Kościuszki 41, Pruszków) na wspólne kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca „Polski Łan”.

Zespół „POLSKI ŁAN” ma w swoim repertuarze brawurowo wykonane polskie tańce narodowe: krakowiaka, mazura, oberka, poloneza i kujawiaka, a także tańce i pieśni ludowe z różnych regionów kraju. Oryginalne i piękne stroje oraz tradycyjne instrumenty ludowe kapeli podkreślają charakter wykonywanych pieśni i tańców. Tym razem zaproszą nas do wspólnego kolędowania, które zapowiada się radośnie, pięknie i kolorowo. W ten wyjątkowy świąteczny czas  bądźmy razem, kolędujmy  i łączmy się w radości, wzajemnej życzliwości i nadziei na pomyślny nowy 2018 rok.

Zapraszamy!

Skip to content