menu

Wybieram pamięć – koncert Teatru Muzycznego „Od Czapy”

Wybieram pamięć – koncert Teatru Muzycznego „Od Czapy”

07 października 2018
18:00
Młodzieżowy Dom Kultury "Pałacyk" ul. T. Kościuszki 41, Pruszków

Serdecznie zapraszamy na koncert Teatru Muzycznego „Od Czapy”, który odbędzie się w niedzielę, 7 października o godz. 18 na scenie Młodzieżowego Domu Kultury „Pałacyk” przy ul. Kościuszki 41 w Pruszkowie. Bezpłatne bilety dostępne od 4.10.2018 godz. 12. w siedzibie Muzeum Dulag 121, w MDK oraz na stronie internetowej www.odczapy.evenea.pl . Zapraszamy!

Z okazji Dnia Pamięci o Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy Muzeum Dulag 121 wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej oraz Młodzieżowym Domem Kultury „Pałacyk” zaprasza na koncert „Wybieram pamięć”.
Na scenie MDK „Pałacyk” wystąpi Teatr Muzyczny „Od Czapy” – wykonawca takich utworów jak „Dziś idę walczyć – Mamo!”, czy „Już nie wróci chłopiec twój dziewczyno”.
Artyści wykonają utwory związane z czasami okupacji oraz Powstania Warszawskiego. W trakcie koncertu fragmenty wspomnień przeczyta aktorka Ilona Kucińska-Boberek.

Bezpłatne bilety do pobrania od 4 października od godz. 12. w Muzeum Dulag 121, w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie oraz na stronie www.odczapy.evenea.pl Liczba miejsc ograniczona!

 

Skip to content