menu

#OuizPruszkowski – Formularze z pytaniami i listy zwycięzców

#OuizPruszkowski – Formularze z pytaniami i listy zwycięzców

29 czerwca rozpoczął się przygotowany w ramach akcji „Trochę historii! Trochę kultury! – Muzeum Dulag 121 na lato” konkurs wiedzy o Pruszkowie #QuizPruszkowski. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci publikacji książkowych i albumów. Formularze z  pytaniami, oprócz profilu facebookowego wydarzenia,  będą pojawiać również tutaj na naszej stronie internetowej. Linki do formularzy z pytaniami znajdą Państwo na dole strony.


Kolejne formularze będą udostępniane na stronie zgodnie z harmonogramem przebiegu konkursu, tj. w najbliższą środę o godz. 10:00 oraz w przyszłym tygodniu, również w poniedziałek i środę o godz. 10:00. Wszystkie formularze z odpowiedziami z rundy 1 należy przesłać do północy 9 lipca. Pierwsza runda potrwa do 11 lipca. Wówczas ogłosimy zwycięzców i przyznamy nagrody. Listy zwycięzców zostaną  również opublikowane na naszej stronie zgodnie z terminarzem podanym w regulaminie konkursu.


Przez najbliższe dwa tygodnie zachęcamy do lektury tekstów napisanych przez znanego pruszkowianina Jana Szczepkowskiego i artykułów jemu poświęconych. Z pewnością znajomość tych tekstów pomoże w prawidłowych rozwiązaniu testu wiedzy z historii Pruszkowa. Wszystkie teksty znajdą Państwo na stronie Muzeum Dulag 121 w zakładce Pruskoviana (http://dulag121.pl/pruskoviana/) oraz na profilu facebookowym Pruskoviana (https://www.facebook.com/pruskoviana/).

Poniżej udostępniamy informację odnośnie terminów kolejnych rund #QuizPruszkowski:

  • 2 runda będzie trwała od 13 do 25 lipca (pytania pojawią się 13, 15, 20, 22 lipca). Odpowiedzi należy przesyłać do północy 23 lipca. Zwycięzców ogłosimy 25 lipca.
  • 3 runda będzie trwała od 27 lipca do 8 sierpnia (pytania pojawią się 27, 29 lipca oraz 3, 5 sierpnia). Odpowiedzi należy przesyłać do północy 6 sierpnia. Zwycięzców ogłosimy 8 sierpnia.
  • 4 runda będzie trwała od 10 do 22 sierpnia (pytania pojawią się 10, 12, 17, 19 sierpnia). Odpowiedzi należy przesyłać do północy 20 sierpnia. Zwycięzców ogłosimy 22 sierpnia.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu, harmonogramu i regulaminu konkursu wiedzy o Pruszkowie można znaleźć tutaj.

  1. Link do 1 formularza z pytaniami z rundy 1: https://forms.gle/nkMsUtUTxLrBXKU86
  2. Link do 2 formularza z pytaniami z rundy 1: https://forms.gle/QjUtvfPvsFbQmWy18