menu

Otwarcie Muzeum Dulag 121 dla zwiedzających od 4 maja 2021 roku

Otwarcie Muzeum Dulag 121 dla zwiedzających od 4 maja 2021 roku

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że od 4 maja 2021 roku Muzeum Dulag 121 będzie otwarte dla zwiedzających w stałych godzinach od wtorku do niedzieli.

W związku z trwającym zagrożeniem wynikającym z pandemii koronawirusa SARS-CoV-19, prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych. Wystawę muzealną może jednocześnie zwiedzać maksymalnie 5 osób. Każdy ze zwiedzających zobowiązany jest do korzystania z prywatnej maseczki zasłaniającej nos i usta oraz rękawiczek ochronnych. Zwiedzających prosimy o zachowanie minimum dwumetrowych odstępów podczas zwiedzania oraz poruszanie się po ekspozycji w jednym kierunku. Do dyspozycji zwiedzających Muzeum zapewnia płyn do dezynfekcji rąk.

Informujemy również, iż nadal nie organizujemy spotkań historycznych, nie przyjmujemy zorganizowanych grup oraz nie prowadzimy lekcji, warsztatów muzealnych i spotkań Klubu Młodego Historyka. 

Przypominamy Państwu o naszej bogatej ofercie książkowej, w której znajdą Państwo publikacje poświęcone historii obozu Dulag 121, Powstania Warszawskiego, jak i dziejów Pruszkowa.

Życzymy Państwu zdrowia i czekamy na Państwa wizyty.

Skip to content