menu

Wakacje w Muzeum Dulag 121 „Mali Wielcy – Historie sławnych ludzi” I cz.

Wakacje w Muzeum Dulag 121 „Mali Wielcy – Historie sławnych ludzi” I cz.

Przez dwa pierwsze tygodnie wakacji (26 czerwca-7 lipca) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00 w Muzeum Dulag 121 odbywały się wakacyjne warsztaty dla dzieci w wieku 7-11 lat. Tegoroczna edycja Wakacji z Muzeum Dulag 121 „Mali Wielcy – Historie sławnych ludzi” była poświęcona biografiom ważnych postaci z rozmaitych dziedzin takich jak: nauka, kultura, sztuka i społeczeństwo.

Podziękowania dla partnerów

Muzeum Dulag 121 chciałoby również serdecznie podziękować wszystkim prowadzącym za wyśmienitą zabawę i interesujące zajęcia: Krzysztofowi Wiązeckiemu z Kids Wonderland, Agacie Grzeniewskiej z SOWA Pruszków, Magdzie Ziemann z Labirynt pod Warszawą oraz Annie Chomiak, Oliwii Filipowicz i Violetcie Wachnie-Orłowskiej z Muzeum Dulag 121.

Dziękujemy również:

  • Staroście Pruszkowskiemu Krzysztofowi Rymuzie i Sekretarzowi Powiatu Pruszkowskiemu Michałowi Landowskiemu za wsparcie organizacyjne
  • MLP Group S.A. za udostępnienie terenu do organizacji warsztatów
  • Telewizji Tel-Kab za wsparcie medialne
  • Wydawnictwu SmartBooks i Magdalenie Tokarczyk za patronat i ufundowanie nagród dla uczestników Wakacji w Muzeum Dulag 121.

I tydzień 26-30 czerwca 2023

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego tygodnia Wakacji z Muzeum Dulag 121 „Mali Wielcy – Historie sławnych ludzi”.

Skip to content