menu

Klub Bardzo Młodego Historyka wraca po wakacyjnej przerwie!

Klub Bardzo Młodego Historyka wraca po wakacyjnej przerwie!

Już 7 października odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Klubu Bardzo Młodego Historyka. Zapraszamy!

Muzeum Dulag 121 wraz z historykiem kultury Anną Chomiak zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej podróży po kartach historii. Razem z młodymi historykami, odwiedzimy każdą epokę historyczną, zatrzymując się dłużnej na najważniejszych wydarzeniach i zabytkach kulturalnych. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się więcej o Antyku oraz poznać dorobek kulturalnego Średniowiecza, Nowożytności, Epoki XIX wieku oraz Współczesności. Poza żywymi lekcjami historii, młodzi badacze mogą liczyć na dużą dawkę zabawy, warsztaty plastyczne i naukę pracy zespołowej.

Pierwsze zajęcia Klubu poświęcimy antykowi. Dzieci będą miały okazję poznać mitologicznych bogów, dowiedzieć się czym był Olimp i wykonać pracę plastyczną inspirowaną wierzeniami antycznymi.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy dzieci od 7 do 12 roku życia. Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Klub Bardzo Młodego Historyka będzie odbywał się w 2 wybrane soboty w miesiącu, w godzinach 10:00-12:00, w Muzeum Dulag 121 w Pruszkowie, ul. 3 Maja 8A.

Zapisy mailowo pod adresem: edukacja@dulag121.pl

Zapraszamy!

Skip to content