menu

Kolędowanie Nadziei 2023 – rodzinne warsztaty w niezwykłej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia

Kolędowanie Nadziei 2023 – rodzinne warsztaty w niezwykłej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia

10 grudnia 2023
11.00-14.00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie

Z radością zapraszamy rodziny z dziećmi do udziału w Kolędowaniu Nadziei 2023. W programie m.in. kreatywne warsztaty, wspólne kolędowanie, a także słodki poczęstunek i świąteczne prezenty. A to wszystko w niezwykłej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia! Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia w godz. 11.00-14.00 w Centrum Kultury i Sportu przy ul. Bohaterów Warszawy 4. Zapisy do 1 grudnia na adres dulag@dulag121.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Muzeum Dulag 121 razem z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, Zespołem Tańca Ludowego „Pruszkowiacy” oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury „Kamyk” w Pruszkowie serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznym Kolędowaniu Nadziei. 

W niedzielę, 10 grudnia w pruszkowskim Centrum Kultury stworzymy niezwykłą świąteczną atmosferę. Pan Michał Malinowski – dyrektor Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści – wspólnie z animatorami przeprowadzi kreatywne warsztaty, które co roku angażują zarówno dzieci jak i dorosłych. Obok opowieści świątecznej wspólnie wykonamy bożonarodzeniowe szopki oraz stroje kolędników. Oprócz tego Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy ” zachęci nas do wspólnego kolędowania. Na uczestników czekają również gwiazdkowe prezenty i słodki poczęstunek.

Na warsztaty zapraszamy rodziny z dziećmi od 5 lat.

Zgłoszenia do 1 grudnia 2023 r. pod adresem: dulag@dulag121.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie imię i nazwisko osoby zgłaszającej, imię i wiek dziecka, numer telefonu, ilość opiekunów dorosłych.

Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona.

Skip to content