menu

Kolędowanie Nadziei 2019

28 grudnia 2019
16:00
Restauracja "Ucieranie Treści" ul. Obrońców Pokoju 8, Pruszków

Muzeum Dulag 121 razem z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści zaprasza do Restauracji „Ucieranie treści”, 28 grudnia o godz. 16. na coroczne rodzinne warsztaty, które odbywają się w niezwykłej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia -„Kolędowanie Nadziei 2019”. Bożonarodzeniowe warsztaty dla młodszych i tych nieco starszych poprowadzi wraz z animatorami Michał Malinowski, dyrektor Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Zgłoszenia przyjmujemy od 16 do 20 grudnia.

Jak co roku pragniemy, aby „Kolędowanie Nadziei 2019” łączyło elementy tradycyjnych, kolędniczych opowieści z kreatywnymi warsztatami dla całej rodziny. Centralnym punktem programu będą pobudzające wyobraźnie zarówno dzieci i dorosłych warsztaty z tworzenia kostiumów kolędniczych, bożonarodzeniowych szopek oraz figurek kolędników. Oprócz opowieści i wspólnego śpiewania kolęd będziemy także budować z klocków Mubabao i bawić się z Bajkostworami. Dopełnieniem  wieczoru będzie koncert „Nad Betlejem w ciemną noc” w wykonaniu: Eweliny Siedleckiej-Kosińskiej (wokal), Adrianny Furmanik-Celejewskiej (fortepian), Zofii Moląg-Kopeć (wiolonczela) i Alicji Stupnickiej-Kowalczyk (skrzypce). Na uczestników czekają również gwiazdkowe prezenty i słodki poczęstunek!

Serdecznie  zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach, które za sprawą swojej interaktywnej formuły, pozwolą na spędzenie  wolnego czasu w atmosferze opowieści, rodzinnego kolędowania i dobrej zabawy.

W czasie trwania spotkania będzie organizowana zbiórka pieniędzy dla Domu dla Matek z Dziećmi „Nazaret” w Brwinowie prowadzonego przez Wspólnotę „Chleb Życia”.

W programie:

  • Opowieść świąteczna
  • Wspólne kolędowanie „ Nad Betlejem w ciemną noc”
  • Tworzenie: kostiumów kolędniczych, bożonarodzeniowych szopek, figurek kolędników
  • Budowanie z klocków Mubabao
  • Zabawa z Bajkostworami
  • Gwiazdkowe prezenty i poczęstunek

Więcej informacji: www.dulag121.pl

Zgłoszenia od 16 do 20 grudnia 2019 r.:

dulag@dulag121.pl, tel. 22 758 86 63 (prosimy o inf. o wieku dziecka)

Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona)

 

 

 

Skip to content